Hos FysEtt arbetar ett glatt gäng som alltid ställer upp och hjälper dig!

Ulrika Strid Grönblad

Leg Fysioterapeut - Dipl Massör - HLR-Instruktör

011 18 20 01
ulrika@fysett.se

Monica Johansson

Leg Fysioterapeut - Specialistavtal inom neurologi - Akupunktur

011 18 20 01
monica@fysett.se

Cecilia Åkerberg

Leg Fysioterapeut - Specialistavtal inom neurologi - Akupunktur - McKenzie

011 18 20 01
cecilia@fysett.se

Amanda Lilljebjörn

Leg Fysioterapeut - OMT steg 2 - Akupunktur - Cert MammaMageTränare. OBS! Föräldraledig from 30 april -18.

011 18 20 01
amanda@fysett.se

Marcus Lindström

Leg Fysioterapeut - McKenzie A, B & C - Akupunktur

011 18 20 01
marcus@fysett.se

Anneli Ljung

Receptionist

011 18 20 01
anneli@fysett.se

Jonna Pettersson

Friskvårdsterapeut - Cert Massageterapeut - Cert. MammaMageTränare OBS! Arbetar endast tisdagar tom 31 okt-18

011 18 20 01
jonna@fysett.se

Lena Pettersson

Receptionist

011 18 20 01
lena@fysett.se

Lina Larsson

Leg Fysioterapeut

011 18 20 01
lina@fysett.se

Titti Buschholtz

Leg Arbetsterapeut

titti@fysett.se

Nina Larsson

Lokalvårdare

011 18 20 01
nina@fysett.se

Kristin Björn Cronwall

Friskvårdsinstruktör - Cert. Massageterapeut - Lotorpsmetoden

011 18 20 01
kristin@fysett.se