Hos FysEtt arbetar ett glatt gäng som alltid ställer upp och hjälper dig!

Ulrika Strid Grönblad

Leg Fysioterapeut - Dipl Massör - HLR-Instruktör

011 18 20 01
ulrika@fysett.se

Monica Johansson

Leg Fysioterapeut - Specialistavtal inom neurologi - Akupunktur

011 18 20 01
monica@fysett.se

Cecilia Åkerberg

Leg Fysioterapeut - Specialistavtal inom neurologi - Akupunktur - McKenzie

011 18 20 01
cecilia@fysett.se

Marcus Lindström

Leg Fysioterapeut - McKenzie Credential-examen - Akupunktur. OBS! Föräldraledig tom 30/11-23

011 18 20 01
marcus@fysett.se

Anneli Ljung

Receptionist

011 18 20 01
anneli@fysett.se

Kristin Björn Cronwall

Friskvårdsinstruktör - Cert. Massageterapeut - Lotorpsmetoden - Cert. MammaMageTränare

011 18 20 01
kristin@fysett.se

Kristofer Nordlöv

Cert Massageterapeut - Lic. Personlig tränare - Lotorpsmetoden (Finns med i lotorpsregistret)

011 18 20 01
kristofer@fysett.se

Carl Gröndal

Leg. Fysioterapeut

011 18 20 01
carl@fysett.se