Hos FysEtt arbetar ett glatt gäng som alltid ställer upp och hjälper dig!

Ulrika Strid Grönblad

Leg Fysioterapeut - Dipl Massör - HLR-Instruktör

011 18 20 01
ulrika@fysett.se

Monica Johansson

Leg Fysioterapeut - Specialistavtal inom neurologi - Akupunktur

011 18 20 01
monica@fysett.se

Cecilia Åkerberg

Leg Fysioterapeut - Specialistavtal inom neurologi - Akupunktur - McKenzie

011 18 20 01
cecilia@fysett.se

Amanda Lilljebjörn

Leg Fysioterapeut - OMT steg 2 - Akupunktur - Cert MammaMageTränare

011 18 20 01
amanda@fysett.se

Marcus Lindström

Leg Fysioterapeut - Akupunktur - McKenzie A & B

011 18 20 01
marcus@fysett.se

Annika Wallin

Receptionist

011 18 20 01
annika@fysett.se

Jonna Pettersson

Friskvårdsterapeut - Cert Massör - Cert. MammaMageTränare OBS! Föräldraledig from 2 juni-17

011 18 20 01
jonna@fysett.se

Anneli Ljung

Receptionist

011 18 20 01

Sandra Kvarnlöf

Leg Fysioterapeut - Dipl Massör

011 18 20 01

Titti Buschholtz

Leg Arbetsterapeut

titti@fysett.se